> PRACA > Poznań

Doradca Klienta Firmowego w Poznań, Wielkopolskie sprżedam

Twoje zadania: aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów biznesowych i klientów indywidualnych (konta, kredyty, kredyty zabezpieczone dla przedsiębiorstw, depozyty, fundusze, waluty) zarządzanie portfelem klientów sektora BC samodzielne prowadzenie akwizycji klientów firmowych organizacja i prowadzenie akcji promocyjnych budowanie pozycji rynkowej mBanku realizacja planów sprzedażowych Potrzebne Ci będzie: łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta otwartość na pozyskiwanie nowych klientów firmowych wiedza z zakresu produktów kredytowych dla firm, leasingu, rynku walutowego. Znajomość zasad rachunkowości przedsiębiorstw doświadczenie w pracy z klientem biznesowym wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne prawo jazdy kat. B mile widziana znajomość języka angielskiego Od nas dostaniesz: umowę o pracę konkursy sprzedażowe kartę sportową prywatną opiekę medyczną przejrzysty system wynagradzania dostęp do bazy szkoleń

Detale ogłoszenia: Doradca Klienta Firmowego
Sprzedawca: mBank S.A.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoWielkopolskie
Miasto:Poznań